Ik wil huren: Inschrijving

Inschrijving

Huurwoningen
Als u een woning van VechtHorst wilt huren kunt u zich via deze site inschrijven als woningzoekende. Jaarlijks ontvangt u in de maand van inschrijving een herinschrijfformulier. Hiermee kunt u aangeven of u de inschrijving wilt verlengen. Het is voor uw inschrijving van belang dat wij op de hoogte blijven van uw adresgegevens. U kunt – wanneer u bent ingelogd op onze site – deze gegevens zelf veranderen.

In onze  brochure 'Wilt u een woning huren?' wordt stapsgewijs uitgelegd wat u moet doen wanneer u geïnteresseerd bent in een aangeboden woning.

Koopwoningen
Naast woningen die te huur worden aangeboden, heeft VechtHorst ook woningen die worden verkocht. Huurders van een huurwoning van VechtHorst kunnen zonder ingeschreven te staan reageren op een aangeboden koopwoning. Andere belangstellenden moeten als woningzoekende ingeschreven staan. De brochure 'Ik wil een woning kopen' informeert over reageren op en kopen van een koopwoning die wordt aangeboden door VechtHorst. In de brochure wordt gesproken over inschrijfgeld van 10 euro. Sinds 1 januari 2010 is echter geen inschrijfgeld meer verschuldigd. 

Garages
VechtHorst heeft ook enkele garages die verhuurd worden. Ook hiervoor moet een inschrijfformulier worden ingevuld. Voor vragen over voorwaarden en regels bij het reageren op een leeggekomen garage kunt u terecht bij een van onze medewerkers Klantencontact.